Ana sayfa Haber Xbox One”ın Fifa 15 hediye sürprizi!

Xbox One”ın Fifa 15 hediye sürprizi!

0

Türkiye kullanıcıları için 5 Eylül’de piyasaya çıkacak olan Xbox One‘ın ön siparişini verenlerin beraberinde Fifa 15′in de bulunduğu oyunlara ücretsiz sahip olacaklar. Bununla birlikte, Xbox One ön sipariş veren her kullanıcıya 450 TL değerinde iki oyun da beraberinde hediye edilecek. ön siparişler için özel olarak hazırlanan Xbox One paketinde şunlar yer alıyor:

Kinect, Fifa 15, Dance Central, Spotlight kulaklık, Day 1 özel kumanda ve Day 1 Achievement’tan oluşan paket 1.999 TL’den, Fifa 15, Forza 5, kulaklık ve kumandadan oluşan paket 1.599 TL’den ön siparişte. 

 

 

Microsoft‘un geçtiğimiz aylarda firma içinde hamleleri içerisinde, Xbox konsolu hakkındaki planları da basına sızdırılmıştı. Xbox One‘ın sadece oyun konsolundan fazlası olarak geliştirmek isteyen Microsoft, Xbox One için yeni bulut servisleri, multimedya servisleri ve uygulamalar da Xbox One‘da bulunuyor. Upload Studio, Twitch uygulamalarıyla birlikte, Xbox Gold üyeliğine sunulan hizmetler de konsol ile birlikte kullanıcılara sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here