Ana sayfa Donanım Xbox One için 2TB’lık Seagate harici SSD tanıtıldı!

Xbox One için 2TB’lık Seagate harici SSD tanıtıldı!

Yeni harici SSD'ler ile Xbox'ın kapasitesini arttırmak hiç olmadığı kadar hızlı ve pahalı.

0

E3 2018 konferansı oyun dünyasının en iyilerini bir araya getirip en güçlü silahlarını öne sürmeleriyle başladı ve devam ediyor. Tüm bu silahların, yani oyunların, oyun konsolları üzerinde ciddi anlamda yer kapladığı aşikar. Bu duruma bir dur demek için harici disklere bir yenisini ekleyen Seagate, 2TB’a varan kapasiteli yüksek performanslı Seagate Game Drive for Xbox harici SSD’lerini tanıttı. Bu süper hızlı diskler oyun performansından ödün vermezken yüksek kapasiteleriyle herkesi tatmin ediyor.

Görsel: TechRadar

Kapasiteden ödün vermeden yüksek hızlı oyun deneyimi

500GB, 1TB ve 2TB olmak üzere üç farklı kapasitede tanıtılan Seagate Game Drive for Xbox, standart bir hard disk olmamasıyla dayanıklılık kazanmasının yanında çok daha yüksek hızlara ulaşabiliyor. Şimdiye kadar kullanılan harici diskler performansı ciddi oranda azaltarak yüklenme sürelerini uzatsa da Seagate harici Xbox SSD’leri için böyle bir durum söz konusu değil.

2TB kapasiteli Seagate Game Drive for Xbox SSD 501 adet oyun barındırabiliyor!

Standart okuma-yazma hızlarının kat ve kat üzerine çıkmayı başaran Seagate Game Drive for Xbox, boyutu da değiştirmiyor ve üzerine dayanıklılık getiriyor. Her alanda bu kadar iyileşip hiç birinden ödün verilmediğinde hepimiz ne olduğunu biliyoruz. Fiyatları diğer disklere göre fark edilir derecede yükselen Seagate Game Drive for Xbox serisi, en düşük kapasiteli 500GB’lık versiyon için 150 dolar, 1TB için 300 dolar, 2TB için ise 600 dolar harcamak gerekiyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here