Ana sayfa Donanım XBOX One güncelleniyor

XBOX One güncelleniyor

0

Microsoft, XBOX One“ın çevrimiçi sisteminde geliştirmelere devam etmekte. İlk çıktığından beri XBOX One“ın çoklu oyuncu modunda gecikmeler yaşayan kullanıcılar, Microsoft“a bir dizi şikâyette bulundu. Bu şikâyetleri dikkate alan yetkililer, yeni bir sistem güncelleştirmesi hazırladılar. Bu güncelleştirme ile konsol daha dengeli çalışacak.

 

XBOX One güncelleniyor

 

XBOX One“a ikinci büyük sistem güncelleştirmesi Mart ayı içinde gelecek. Bu XBOX One için en büyük sistem güncelleştirmesi olacak, hatırlanacağı üzere ilk güncelleştirme, geçen hafta kullanıcıların kullanımına sunulmuştu. Bu güncelleştirme ile birlikte arkadaş listesi daha çabuk ekranda listelenecek. Ekranın sol tarafında kullanıcı profili düzenleme, mesaj, başarılar ve takipçiler yer alacak. Ekranın ortasında ise arkadaş listesi yer alacak.

 

 

Güncellemeyle birlikte gelen yeniliklerin dışında başka bir yenilik yer almamakta. Yine eskisi gibi arkadaşlarınızla toplu sohbet yapıp, oyun oynamadığınız zamanlarda bile arkadaşlarınızla sohbet edebileceksiniz. Arkadaşlarınızı istediğiniz vakit sohbete çağırıp, karşılıklı oyun oynayabileceksiniz. XBOX 360 ile hemen hemen aynı özellikleri göstermekte olan XBOX One; konsolunu yeni kullanacaklar için uyum sorunu yaşatmayacak.

 

Daha önce de Microsoft”un kullanıcılara söz verdiği çoklu oyuncu modu güncelleştirmelerine devam edeceği, güncelleştirmenin gücünü de; Mart ayında sadece PC ve XBOX”lara çıkacak olan Titanfall oyunu ile göstereceğini belirtti. Sıkı bir şekilde XBOX One“da çoklu oyuncu modunu oynamak için Mart ayını beklemek durumundayız. Microsoft, bu ve bunun gibi detaylı bilgileri ve haberleri önümüzdeki günlerde ve haftalarda kullanıcılara duyuracak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here