Ana sayfa Donanım XBOX One Eylül ayında Türkiye”de!

XBOX One Eylül ayında Türkiye”de!

0

Microsoft, ABD”nin Los Angeles şehrinde gerçekleştirilen E3 fuarında, Xbox One“ın 29 ülkedeki çıkış tarihini ve gelecek dönemde, çıkacak oyunlarına dair detayları paylaştı. Geçen yıl Eylül ayında 13 ülkede satışa sunulan Xbox One, 2014 yılı sonuna kadar 29 ülkede daha satışa sunulmaya başlanacak. Konsol Türkiye”de 5 Eylül”den itibaren Türkçe ara yüzle piyasaya sürülecek.

 

 

XBOX One Türkçe ara yüzle gelecek

 

 

 

Xbox One“ın Türkiye”de satışa sunulacak olmasından büyük heyecan duyduklarını dile getiren Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İpek Baykurt; “Oyun konsolunun ötesine geçerek kapsamlı ev eğlencesinin merkezinde yer alacak bu ürünü Türkiye”deki tüketicilerle buluşturacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye, Xbox One“ın bu yıl içinde piyasaya sürüleceği 29 ülke arasında ilk sıralarda yer alıyor.

 

Tamamen Türkçe ara yüzle piyasaya sürülecek olan Xbox One“ı, Microsoft”un sunduğu ürün ve hizmetler eşliğinde Türkiye”de tüketicilere sınırsız eğlencenin kapılarını açan bir platform halinde sunacağız” dedi. Microsoft, E3 Fuarı”nda düzenlediği özel etkinlikte Xbox platformuna yönelik yeni oyunların müjdesini de verdi.

 

 

XBOX One Türkçe ara yüzle gelecek

 

 

 

Bunlar arasında Xbox“un popüler oyun serisinin devamı olan; “Halo: The Master Chief Collection“, merakla beklenen “Sunset Overdrive“, “Forza Horizon 2“, “Fable Legends“, “Dance Central Spotlight“, “Assassin”s Creed Unity“, “Call of Duty: Advanced Warfare“, “Evolve“, “Rise of the Tomb Raider” gibi oyunlar ve “INSIDE” gibi bağımsız yapımlar da yer alacak.

 

Xbox One, çıktığından bugüne Xbox Live abonelerine 1,7 milyar saatten fazla oyun ve eğlence sundu. Bu, satılan konsol başına ortalama günde 5 saate karşılık gelmekte. Xbox One, mevcut ve duyurulan zengin oyun çeşitliliğiyle birlikte 225″ten fazla eğlence odaklı uygulamaya da ev sahipliği yapacak.

 

 

XBOX One Türkçe ara yüzle gelecek

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here