Ana sayfa Oyun Xbox Live Gold üyelerine her ay 2 oyun hediye

Xbox Live Gold üyelerine her ay 2 oyun hediye

0

Microsoft tarafından Xbox Live Gold üyelerine özel her ay 2 oyunun ücretsiz olarak sunulduğu Games with Gold promosyonu süresiz olarak uzatıldı

Xbox Live Gold hesabına sahip olan Xbox 360 sahipleri, Games with Gold ile her ay 2 oyunu ücretsiz olarak Xbox 360 konsollarına indirebiliyorlar.
 

Games with Gold programında ücretsiz olarak sunulan oyunlar her ayın 1″inde ve 16″sında yenileniyor. Kullanıcılar, bu tarihler arasında promosyon kapsamında indirdikleri oyunlara süresiz ve ücretsiz olarak sahip oluyor.

Böylece Games with Gold ile 1 yıllık Xbox Live Gold aboneliğinde birbirinden etkileyici 24 oyun bedavaya geliyor.

Halo 3″ü Yakalamakta Gecikmeyin
Microsoft, Ekim ayının ikinci yarısında oyunculara büyük bir sürpriz hazırlayarak Games with Gold promosyonundaki bedava oyunu Halo 3 olarak belirledi.

Xbox”a özel oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan Halo serisi, oyun dünyasının başyapıtlarından biri olarak değerlendiriliyor. Halo 3, sürükleyici konusu ve muhteşem grafikleri eşliğinde oyunculara heyecan dolu saatler vaat ediyor.

Halo 3, 31 Ekim tarihine kadar Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak sunulacak. Xbox Live Gold üyesi olmak ve ücretsiz oyunları indirmek için Xbox 360 ana ekranında yer alan bildirimleri takip etmek yeterli.

Games with Gold promosyonuna dahil olan oyunlar arasında daha önce Assasin”s Creed II, Rainbow Six: Vegas, Dead Rising 2, Might and Magic: Clash Heroes gibi öne çıkan yapıtlar da yer almıştı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here