Ana sayfa Haber Xbox Live Gold üyeleri için Şubat 2018 ücretsiz oyunları yayınlandı!

Xbox Live Gold üyeleri için Şubat 2018 ücretsiz oyunları yayınlandı!

0

Her ay, oyunlara çevrim içi erişimi sağlamakla birlikte, ücretsiz oyunların sunulduğu biliniyor Xbox Live Gold sistemi ile. Xbox sisteminin Şubat 2018 tarihinde vereceği ücretsiz oyunlar belli oldu. Bol bol kan ve vahşet içeren bir FPS oyunuyla beraber, klasik bir seri ile Hindistan”a seyahat edecek, Xbox Live Gold üyeleri önümüzdeki ay. Geçtiğimiz aylara göre biraz daha sönük oyunlar mı yoksa tatmin edici seviyedeki oyunlar mı verilmiş, oyuncular karar verecekler.

FPS oyun türünün kült yapımlarından sayılan Shadow Warrior, ilk açıklayacağımız ve belki de en önemli Xbox Live Gold ücretsiz oyunu. Etrafı yakıp yıkmaktan, biraz da oyun içi vahşetten hoşlanan oyuncular için ideal olacaktır. Kılıç gibi yakın dövüş silahlarıyla birlikte ateşli silahların da kullanıldığı oyun, klasik FPS türünü sevenleri memnun edecektir. Yeniden söyleyelim, yaşı küçük oyuncuların, oyundan uzak durmasında fayda var. Shadow Warrior, 1 Şubat 2018 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Xbox One sahibi Xbox Live Gold üyeleri tarafından ücretsiz erişilebilecek.

İkinci ücretsiz oyun, unutulmaz bir serinin yan oyunlarından ama türü sevenler için oynamaya değer. 19. yüzyıl”da Hindistan”da geçen Assassin”s Creed Chronicles: India, farklı kamera açısıyla dikkat çeken Assassin”s Creed Chronicles yan serisinin bir oyunu. Xbox One sahipleri için ücretsiz sunulacak oyun, 16 Şubat 2018 ile 15 Mart 2018 tarihleri arasında Xbox Live Gold abonelerinin ücretsiz erişimine açık olacak.

Ayrıca geri uyumluluk sistemi sayesinde Xbox One konsolunda oynanabilir, iki Xbox 360 oyunu da mevcut listede. Her iki konsol sahibi olan abonelerinde ulaşabileceği oyunlardan bir tanesi eğlenceli yarış oyunu. Aksiyon türündeki yarış oyunu Split/Second, 1 Şubat 2018 ile 15 Şubat 2018 tarihleri arasında sunulacak. İkinci her iki konsol bulunan üyelere ücretsiz sunulacak oyun ise klasik oyun Crazy Taxi olacak. Crazy Taxi, 16 Şubat 2018 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında ücretsiz erişime açılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here