Ana sayfa Haber Xbox, Killer Instinct ile daha fazla çalışmak istiyor

Xbox, Killer Instinct ile daha fazla çalışmak istiyor

Xbox, Killer Instinct ile daha fazlasını yapmak istiyor, ancak şu anda değil. Phil Spencer, "doğru takıma" ve doğru zamana ihtiyacı olduğunu söylüyor.

0

Phil Spencer, Xbox konsoluna zamanı geldiğinde bir noktada Killer Instinct oyununun dönmesini istediğini söyledi.

Rare’in mükemmel dövüş oyunu serisi, neredeyse yirmi yıl rafa kaldırıldıktan sonra 2013’te yeniden canlandırıldı. Yeniden başlatma, sonunda 2016’da Windows Mağazası’na ve 2017’de Steam’e ulaştı. Ancak o zamandan beri nispeten az destek geldi. Sıkı bir karakter listesi ve geri alma net kodu ile son on yılın en iyi dövüş oyunlarından biri oldu. Buna rağmen, 2017’de tamamlanan üçüncü sezonundan bu yana yeni içerik gelmedi.


İlginizi Çekebilir: Xbox 360 ve PS3 için Grand Theft Auto Online kapanıyor


SPENCER KILLIR INSTINCT OYUNUNUN XBOX İÇİN YENİDEN GELEBİLECEĞİNİ DUYURDU

Killer Instinct için bir kez daha unutulmuş gibi hissetmemek zor. Ancak en son Dropped Frames podcast’inde Spencer, tam zamanı geldiğinde diziyi tekrar ziyaret etmek istediğini paylaştı.

Spencer, “Kataloğumuzda tekrar ziyaret etmeyi seveceğimiz çok sayıda iyi oyun var. Xbox One’ın lansmanında Killer Instinct yaptığımızda aldığımız tepki harikaydı. Xbox organizasyonunun içindeki herkes bu oyunun ne olabileceğini görmedi. Sadece şunu söyleyeceğim; Matt [Booty] ve ben birçok kez KI ve nerede olduğunu tartıştık.” dedi.

Ayrıca Spencer “KI ile bir şeyler yapmaya devam etmek bizim kalbimizde ve aklımızda var. Bu, doğru takımı ve doğru fırsatı bulmakla ilgili. Ancak daha fazlasını yapmamamız, isteksizliğimizden kaynaklanmıyor. KI’den, çünkü franchise’ı ve topluluk tepkisini seviyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Geçen seferki gibi 17 yıllık bir bekleyiş olmayacak. Killer Instinct, Tekken ve Street Fighter gibi juggernauts ile aynı ağırlığa sahip olmasa da, daha fazla sevgiyi hak eden birinci sınıf bir dövüş oyunudur. Aynı zamanda Game Pass’teki birçok oyundan biridir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here