Ana sayfa Haber Xbox Game Pass sistemine eklenecek Şubat 2018 oyunları açıklandı!

Xbox Game Pass sistemine eklenecek Şubat 2018 oyunları açıklandı!

0

Xbox Game Pass sisteminin Şubat 2018 oyunları, resmi siteden yapılan açıklama ile birlikte belli oldu. Microsoft ekibinden gelen açıklamalara göre NBA 2K17, WWE 2K17, Halo Wars 2 ve çok daha fazlası, Xbox oyuncularını bekliyor. Şu an kütüphanesinde 100″den fazla video oyunu bulunduran bu sisteme, aylık ücret ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. WWE Network, Netflix veya Spotify gibi yani. Peki, bu sisteme eklenen yeni oyunlar ne oldu? Bu sorunun cevabını da hemen haberimizin devamında sizlere verelim.

Yapılan açıklamalara göre Xbox One oyuncuları, Şubat 2018 içerisinde Xbox Game Pass sisteminde yeni olarak NBA 2K17, WWE 2K17, Halo Wars 2, Darksiders II: Deathinitive Edition, Fable Anniversary, Rime, Riptide Renegade GP ve Letter Quest: Grimm”s Journey oyunları ile karşılaşacak. Açıkçası, Microsoft tarafından açıklanan bu liste gerçekten kusursuz. Evet, NBA 2K17 ve WWE 2K17oyunlarının daha yeni sürümleri şu an piyasada ama geçen senenin oyunu ile bu senenin oyunu arasında gerçekten çok fark bulunuyor mu? Bizce hayır.

2K Games ekibinin oyunları haricinde; Halo Wars 2, Darksiders II: Deathinitive Edition, Fable Anniversary, Rime, Riptide Renegade GP ve Letter Quest: Grimm”s Journey oyunlarını da kesinlikle denemeniz gerekiyor. Bizler çok Riptide Renegade GP ve Letter Quest: Grimm”s Journey oyunlarını oynamadık ama duyduğumuz kadarıyla, oynamaya değer video oyunları. Diğerlerini de zaten bizler oynadık ve direkt olarak önerdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here