Ana sayfa Donanım Xbox’da artık puan yerine para kullanılacak

Xbox’da artık puan yerine para kullanılacak

0

Xbox 360″a gelen yeni güncelleme ile platfom üzerinde yapılan işlemler, artık Microsoft Points yerine yerel para birimi kullanılarak gerçekleştirilebilecek

Microsoft, Xbox 360 için yeni Xbox Live güncellemesini duyurdu. Xbox Live üyeleri için birçok yeni özellik içeren güncelleme, Xbox hesaplarındaki mevcut puanları veya hediye kartlarıyla ekleyecekleri yeni puanları yerel para birimine çevrilme imkanı sunuyor. Xbox Live platformu üyelerinin mevcut puanları, piyasa değerine eşit veya daha yüksek miktarda olacak şekilde çevirimi gerçekleştirilecek. Böylece üyeler bu dönüşümden dolayı herhangi bir değer kaybı yaşamayacaklar.
Yerel para birimi cinsinden düzenlenecek olan Xbox Hediye Kartları, yerel perakende mağazalarından veya ilgili perakendecilerin çevrimiçi web siteleri üzerinden satışa sunulacak. Geçiş süreci boyunca üyeler Microsoft Points kartları ve kodları satın almaya ve kullanmaya devam edebilecek. Piyasadaki mevcut kodların ne zamana kadar kullanılabileceği gelecek günlerde açıklanacak. üyelerin, geçiş sırasında hesapların yüklenen paralar 2015 yılı Haziran ayına kadar kullanılabilecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here