Ana sayfa Donanım X-mini II Hoparlör

X-mini II Hoparlör

0

Mini, kapsül hoparlör X-mini II

Müziğin paylaştıkça artan bir keyif olduğu gerçeğinde yola çıktığımızda kulaklıklar ya da dizüstü bilgisayarların dahili hoparlörleri gereken amacı yerine getiremeyebiliyor. çok beğendiğiniz bir şarkıyı sevdiğinizle ya da ofisteki tüm arkadaşlarınızla paylaşmak istediğinizde kulaklığınızı uzatma zahmeti X-mini II Kapsül ile tarihe karışıyor. X-mini ile ses kalitesi artıyor, boyut küçülüyor. Mandalina boyundaki “gürültücü” yol arkadaşınız X-mini II Kapsül Hoparlör, dizüstü bilgisayar, iPod, iPhone ve çıkışından müzik fışkıran diğer tüm cihazlara takılabiliyor. Güçlü bas seslerini körüklü tasarımından, enerjisini de bilgisayarınızın USB çıkışından alan X-mini II Kapsül Hoparlör, entegre bağlantı kablosuyla pratikliğini ve kompaktlığını pekiştiriyor.

X-mini II Hoparlör
X-mini II; 6 x 6 x 4.4 cm ölçülerinde ve sadece 83g ağırlığında yuvarlak, modüler bir “Buddy-Jack tasarımın ihtişamına sahip. Hoparlör gücü incelendiğinde; 2.5 watt ses çıkışı, 100Hz-20KHz frekans cevabı, 80 dB üzeri sinyal çıkış ve yüzde 1″in altındaki distortion oranları sunuyor.

 

Dahili geri çekilebilir 3.5 cm kablosuyla kulaklık girişine ve USB”ye takılabiliyor. Kulaklık girişi X-mini II”ye yeni nesil birçok cep telefonu için çok iyi bir hoparlör özelliği kazandırıyor. Ayrıca birden fazla X-mini II”yi birbirine bağlayıp daha yüksek ses çıkışı elde edebiliyorsunuz. 5 Voltluk bataryasıyla 11 saat ses çıkışı sağlıyor; küresel kesintisiz müzik teknolojileri tanımına önemli bir katkı olan bu sure için gerekli olan şarj süresiyse sadece 2,5 saat.

www.xm-i.com

Fiyat:49.90 TL

TASARIM: 4
KULLANIM: 4
PERFORMANS: 3

Puan:77

Artılar:

+Taşınabilirlik
+Sessiz ortamlarda tatmin edici ses çıkışı

Eksiler:

– Kabloları daha uzun olabilirdi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here