Ana sayfa Mobil WP 7″ye özel antivirüs uygulaması!

WP 7″ye özel antivirüs uygulaması!

0

Popüler antivirüs geliştiricisi AVG, Windows Phone 7’ye özel antivirüs uygulamasını resmi olarak yayınlayarak, WP7 platformunu koruma altına aldı. Detaylar içeride…
 

Windows Phone 7 platformu sessiz ama derinden ilerleyişini sürdürmeye devam ediyor. Microsoft, WP7 platformuna olan desteğini ve güvenini hemen her fırsatta dile getiriyor. Yeni telefonlarla birlikte WP7’yi daha da yaygınlaştırmayı amaçlayan firma, aynı zamanda uygulama dünyasına da gerekli adımları atıyor. Son olarak, popüler antivirüs firması AVG’nin geliştirdiği antivirüs uygulamasını Windows Phone 7 platformuna ekleyen firma, böylece Windows Phone 7 platformunu daha güvenli bir hale getirdi.
 
Windows Phone 7
AVG’nin Safe Web Surfing, Safe Search ve antivirüs tarama özelliği ile ön plana çıkan uygulama, ücretsiz olarak yayınlanıyor. Uygulamanın içerisinde dosyaları tek tek taramaya ve herhangi bir tehdit ile karşılaştığında tehditi ortadan kaldırmaya yarayan File Scanner, böylece telefonun depolama birimindeki dosyaları da güvende tutmayı amaçlıyor. Safe Web Surfing ise, WP7 cihazınız ile internette dolanırken karşılaşabileceğiniz online tehditleri sistemden uzak tutmaya yarıyor. 5 MB civarında bir boyuta sahip olan uygulama, Marketplace’teki yerini aldı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here