Ana sayfa Oyun World Of Warcraft Csataclysm Türkiye”de tükendi

World Of Warcraft Csataclysm Türkiye”de tükendi

0

Milyonların büyük sabırsızlıkla beklediği World of Warcraft Cataclysm dünya ile aynı anda Türkiye”de satışa sunulduğu ilk dakikalarda tükenerek büyük bir başarıya imza attı.

Dünyada 12 milyondan fazla satarak oyun dünyasının rekorlarını alt üst eden World Of Warcraft, yeni genişleme paketi World Of Warcraft Cataclysm ile PC oyunlarının kaderini yazmak için geri geldi. Oyunun özel versiyonu tüm noktalarda ilk dakikalarda tükenirken, oyuncuların oluşturduğu uzun kuyruklarda heyecanlı saatler yaşandı.

Dünya”nın en popüler abonelik tabanlı devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft”ın üçüncü genişleme paketi olan World Of Warcraft Cataclym 06 Aralık tarihinde saat 24:00″da yedi farklı ilde yapılan gece açılışları ile oyuncularla buluştu. Aral tarafından severleri ile buluşturulan World Of Warcraft Cataclysm, en hızlı satan PC oyunu rekorunu koruyacağının sinyallerini verdi.

World of Warcraft serisinin ilk genişleme paketi “Burning Crusade” ilk gecede 2,4 milyon satış ile dünyanın en hızlı satan ikinci, ikinci genişleme paketi olan “Wrath of lich King” ise ilk gecede 2,8 milyon satış ile dünyanın en hızlı satan oyunu olmuş ve satış rekorlarını altüst etmişti.

World Of Warcraft serisindeki tüm eklenti paketlerini dünya ile aynı anda pazara sunduklarının altını çizen Aral Genel Müdürü ömer Faruk Demir, “gönül isterdi ki oyunun çıkış günü gibi fiyatı da dünya ile aynı olsun. Fiyat politikasında dünya ile yakın rakamlara ulaştık, bir sonraki hedefimiz ürünleri dünya ile aynı günde ve aynı fiyattan tüketiciye sunmak. Hatta uzun dönemde “Türkçe” WOW için çalışıyoruz” diye konuştu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here