Ana sayfa Haber World of Tanks PlayStation 4″e taşındı

World of Tanks PlayStation 4″e taşındı

0

Wargaming, World of Tanks”in bugün itibariyle PlayStation 4″e yayımlandığını duyurdu. 15″er kişilik takımlardan oluşan heyecan dolu free to play tank savaşlarını yeni bir oyuncu nesline sunan bu sürüm, PlayStation 4 platformuna has pek çok özelliği de beraberinde getiriyor. Hemen indirip oyuna giriş yaparak özel kamuflajıyla gelen T1E6-PS hafif sınıf Premium Amerikan tankı, “Girls und Panzer” animesinde de yer alan Pz.Kpfw. IV Ausf. H Elite tankı ve eşsiz Başlangıç Paketleri (Founders Pack) gibi kısıtlı bir süreliğine sunulacak oyun içi özel hediyeler kazanabilirsiniz.

Wargaming ailesinin yeni üyesi, çarpıcı grafikleri, detaylı haritaları ve ABD, Almanya, SSCB”ye ait 130″dan fazla aracın gerçekçi biçimde yer aldığı devasa teknoloji ağacı ile oyuncuları savaşın içine çekiyor. Hafif, orta ve ağır sınıf tanklar ve tank avcıları, farklı özellikleriyle er meydanına çıkıyor ve tankçılara değişik araçlarda ustalaşma şansı sunuyor. Mümkün olan en iyi oyun deneyimini hedefleyen World of Tanks PlayStation 4 sürümü, DUALSHOCK4 desteği, Share Play ve PlayStation Vita Remote Play gibi PlayStation4″e özgü özelliklerden de faydalanacaklar.

Wargaming Chicago ofisinde Baş Yapımcı olan T.J. Wagner, World of Tanks açısından çok önemli olan bu adımla ilgili hislerini, “World of Tanks”i PlayStation 4″e çıkaracağımız ve oyunu yeni bir kitleye sunacağımız için tüm ekip çok heyecanlı. Şu ana kadar aldığımız destekten çok memnunuz ve oyunun PlayStation 4 sürümü için hazırladıklarımızı tüm oyunseverlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Umarız oynarken bizim oyunu yaparken eğlendiğimiz kadar eğlenirsiniz,” şeklinde dile getirdi.

Oyuna Ocak ayı bitmeden önce giriş yapan tüm oyuncular hediye olarak, özel kamuflajıyla gelen T1E6-PS hafif seviye Amerikan tankına sahip olacaklar. 30 Nisan”a kadar Alman Pz.Kpfw. IV Ausf. H tankıyla savaşarak 20.000 XP elde eden tankçılar ise bu tankın Girls und Panzer özel versiyonunu elde etme fırsatı yakalayacak. Ayrıca PlayStation Store“da satılan Başlangıç Paketleri aracılığıyla Premium araçlar, Premium Hesap süresi, oyun içi para ve nadir bulunan tanklar gibi oyun içeriklerine sahip olmak mümkün.

Wargaming, PlayStation Plus üyelerini de unutmadı! Plus üyeleri, oyun içi satın alımlarda çeşitli indirimlerin yanı sıra açılışla birlikte hafif Alman tankı Pz.Kpfw. II Ausf. J ve 3 gün Premium hesap içeren Premium Bundle’a sahip olacaklar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here