Ana sayfa Oyun World of Tanks, Cadılar Bayramı etkinliği bugün başlıyor!

World of Tanks, Cadılar Bayramı etkinliği bugün başlıyor!

0

Cadılar Bayramında World of Tanks PC ve konsol sürümlerini karanlık güçler istila ediyor. Bugünden itibaren ölüler diyarının metal savaşçısı Leviathan ait olduğu yerden çıkarak World of Tanks PCsürümünü istila ederken hortlak tanklar ise konsol sürümlerinde boy gösteriyorlar.

çürümüşlüğünü World of Tanks PC sürümüne saçmak için gelen Leviathan, hurda tanklarla besleniyor ve gücüne güç katıyor. Onun karşısında durabilmek ve dünyalar arasındaki geçidi korumak için sadece iki şansınız var. Ya uzun mesafeli atışlarıyla düşmanını alaşağı edebilen acımasız sniper tank Franken”a atlayacaksınız ya da kalın zırhıyla düşman kuvvetlerinin ortasına bile korkusuzca dalabilen Stein tankını seçeceksiniz.

Canavarlar Uyanıyor”da tankçılar hayalet trenler, Kraken dokungaçları ve gizemli yeşil bir sisle kaplı Kara Mezarlığın mozoleleri arasında gezinecekler. Eğer tankçılar daha önce canavar avcısı kazanma kipinde oynayıp canavar tankları ele geçirmişlerse bunların “uyanmış” versiyonlarını garajlarında bulabilecekler.

Eğer bu etkinliği kaçırdıysanız ve canavar tankınız yoksa hiç dert değil! Cadılar Bayramı için özel olarak gelen Spectre tankı sizleri bekliyor. Yeterince savaşı bu tankla kazanıp Spectre madalyasına sahip olma şansını elde edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here