Ana sayfa Haber Wirecard Türkiye Genel Müdürü Dündar Özdemir oldu

Wirecard Türkiye Genel Müdürü Dündar Özdemir oldu

0

Dünya”nın en büyük Fintech şirketlerinden Wirecard, 2014 yılından bu yana ülkemizdeki faaliyetlerini sürdürüyor. Geçmişte Mikro ödeme ve 3pay markaları altında, Türkiye”nin ilk Mobil ödeme Servis Sağlayıcısı olarak bu işe odaklanan Wirecard Türkiye“nin tüm yönetim süreçlerini, şirketin yeni Genel Müdür”ü Dündar özdemir üstlendi.  

Türkiye”nin mobil ödeme servislerinde lider, BDDK faaliyet iznine sahip, elektronik para ve ödeme kuruluşu Wirecard Türkiye”de, geçtiğimiz üç yıl boyunca Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Dündar özdemir, Nisan ayı itibarıyla Wirecard Türkiye Genel Müdürü olarak yeni görevine başladı. 

İstanbul Erkek Lisesi”nin ardından İTü Endüstri Mühendisliği”nden mezun olan ve ardından Marmara üniversitesi”ndeki MBA”ini tamamlayan Dündar özdemir, Wirecard öncesinde 14 yıl boyunca Turkcell çatısı altında, kurumsal katma değerli servisler ve M2M alanında yöneticilik görevlerinde bulunmuştu. Dündar özdemir, Wirecard”in Türkiye”deki tüm mobil ödeme, kredi kartı ve elektronik para hizmetlerinin süreç ve strateji yönetiminden sorumlu olacak. 

Daha önce Wirecard Türkiye Genel Müdür”ü olarak görev yapan Alper Akcan ise şirket bünyesinde, Danışma Kurulu üyesi ve Stratejiden Sorumlu üst Yönetici olarak konumlanacak.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here