Ana sayfa Haber WipeOut benzeri yeni bir yarış oyunu: Antigraviator!

WipeOut benzeri yeni bir yarış oyunu: Antigraviator!

0

Psygnosis’in 1990’ların ortasında Playstation ve Saturn için çıkardığı WipeOut, günümüzde halen çoğu fütüristik oyunun temeli olarak sayılıyor. Yakın zamanda Iceberg Entertainment tarafından yayınlanan fragman ile WipeOut’a çok benzeyen bir oyun olan Antigraviator’u tanıttı.

çevrimiçi modlar ve kendine ait özel bir turnuva bile planlanma aşamasında

Sadece boş yarış ile eğlenilmeyeceğini anlayan Iceberg Interactive, yapımın daha hızlı ve heyecanlı olması için özel güçleri, silahları ve tuzakları pistin üzerinde bulunduracak. Bu sayede oyunun eğlenceli bir hal alması bekleniyor. Elbette hızlı yarışçıların sevdiği “Turbo-pad”ler ise Antigraviator’de bulunacak, aniden hızlanma ve yarışı bitirme şansınız, diğer WipeOut oyunlarında olduğu gibi burada da bulunacak. Bununla beraber WipeOut’tan farklı olarak sahip olduğunuz mekikleri modifiye edip güçlendirme şansınız bulunacak ve sadece sınıflarına göre yarış türü ortadan kalkmış olacak. 

Antigraviator’un çıkış zamanı 2018’in ikinci çeyreği olarak belirlendi. Sadece PS4 için değil, aynı zamanda PC ve Xbox One için de çıkarılması beklenen yapımın şimdiden dikkat çekeceği, yayınlanan fragmanından belli oluyor. Aşağıda ise fragmanı izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here