Ana sayfa Yazılım Windows sorunları sorun değil!

Windows sorunları sorun değil!

0

Microsoft Windows sorunları için Fix It’i geliştirdi

 

Windows XP SP3 ve üstündeki bütün Windows işletim sistem leri için geliştirilen bu sistem, Windows 7’nin kendi sorunlarını çözme yeteneğinden çok daha gelişmiş olacak.

Microsoft gerçekçi davranarak bu aracın bile bütün sorunları çözemeyeceğini, ancak günlük kullanımda karşılaşılan pek çok baş ağrısını ortadan kaldıracağını belirtiyor. Amaç pratik , yararlı ve genel kullanıcının yükünü azaltan bir çözüm geliştirmek.

Bu araç üç adımda çalışıyor, Windows kendi sorununun sebebini belirleyip çözmeye çalışıyor. Eğer yerel veritabanında çözüm bulamazsa online olarak güncellenmiş bilgi arıyor. Kullanıcılar forum forum dolaşacaklarına Microsoft veritabanında kayıtlı bir sorun ise bunu keşfedip çözüyor.

Eğer yine çözüm bulamazsa ilgili Microsoft bölümlerine haber vererek derdine derman istiyor. 2008’den bu yana olan bu marka ve isim aynı isim altında daha gelişmiş bir teknoloji ile çalışacak. Bu proje Microsoft’un daha sorunsuz bir Windows deneyimi için büyük projesinin sadece başlangıç adımını oluşturuyor. Fix It Center’ı denemek isterseniz, beta sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here