Ana sayfa Donanım Windows Phone 8.1 geliyor!

Windows Phone 8.1 geliyor!

0

Windows Phone 8.1‘in final sürümünü bekleyen Nokia Lumia kullanıcıları arasındaysanız, bekleyişiniz sona erecek. Microsoft‘un Kurumsal Başkan Yardımcısı Joe Belfiore, yeni paylaştığı bir tweet‘te Windows Phone 8.1‘in en yeni Lumia‘lar için tamamlandığını, güncelleme kodunu test ettiklerini söyledi.

 

 

Windows Phone 8.1'e az kaldı!

 

 

 

Belfiore, telefonların model numaralarını söylemese de, en yeni Lumia’lar arasında Lumia 930, Lumia 630 ve Lumia 635 yer alıyor. Windows Phone 8.1, ilk olarak Nisan ayında ortaya çıkmış, platforma eylem merkezi gibi önemli yenilikler ve kişisel yardımcı Cortana’yı eklemişti.

 

Belfiore‘un tweet‘ine bakacak olursak Windows Phone 8.1 Developer Preview 14 Mayıs’ta güncellendiğinden bu yana birçok değişiklik ve geliştirme yapılmış olabilir. Final sürümün öncelikle yeni modellere gelmesi; hemen ardından ise, daha eski modellere de dağıtılması bekleniyor.

 

 

Windows Phone 8.1'e az kaldı!

 

 

 

Belfiore, güncelleştirmenin yeni Lumia‘lara ne zaman geleceğini, daha eski Lumia’ları kullananların daha da fazla bekleyip bekleyemeyeceği konusunda ise bilgi vermedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here