Ana sayfa İnternet Windows App Store”dan haberler var!

Windows App Store”dan haberler var!

0

Microsoft’un, Windows 8 ile birlikte sunacağı Windows Store platformu, yeni görselleri ve bilgileriyle teknoloji dünyasının huzuruna çıktı.
 

Microsoft, tüm Windows 8 platformlarında hizmet verecek olan yeni uygulama merkezi Windows App Store için çalışmamlarına tüm hızıyla devam ediyor. Windows 8’in standart Metro arayüzünü kullanacak olan Windows App Store, San Francisco’da düzenlenen bir etkinlikte, yeni gelişmeleriyle birlikte basına anlatıldı. Platformun beta versiyonunun Şubat 2012 itibariyle servis edileceğini söyleyen Microsoft yetkilileri, Metro arayüzü sayesinde kullanıcıların kısa sürede bu platformu benimseyeceklerini düşündüklerini belirtti.
 
Windows App Store
Firma ayrıca bu platformda uygulamalar haricinde çeşitli dijital kitapların, dijital gazete yayınlarının ve popüler mobil uygulamaların da yer alacağını açıkladı. Windows App Store, Windows 8 ile birlikte final sürüme de geçmiş olacak. Bu final sürüm ile birlikte Apple’ın App Store’u karşısında Windows App Store’unun ne denli başarı sağlayacağı ise merak konusu.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here