Ana sayfa Haber Windows 9″a yeni özellik

Windows 9″a yeni özellik

0

Geçtiğimiz günlerde Windows 9 ile ilgili bir video yayınlanmıştı. çin kaynaklı bir siteden alınan video, Alman kullanıcıların paylaşması ile çoğu internet portalına da yansımıştı. Windows 9′un betası ile tanışmaya iki haftalık bir süre kalmışken, işletim sistemi ile ilgili yeni bir özellik eklendiği daha ortaya çıktı. 

özellik, aslında Microsoft‘un yeni bir hizmeti değil zaten Windows Phone 8.1‘lerde kullanılmakta olan “Storage Sense” söz konusu olan özellik. Elbette, kullanıcılar bu özelliği masaüstü özelliklerini daha ayrıntılı olarak kullanacaklar. Yerel hafızayı ve sonradan eklenen hafıza cihazlarını daha iyi idare etmeye yarayan özelliği, Windows 9 kullanıcıları da kullanacaklar.

 

Söz konusu görseller, geçtiğimiz gün Windows 9 ile ilgili videoyu YouTube‘da yayınlayan Almanyalı ekip tarafından yayımlandı. Görselde gördüğümüz gibi, Storage Sense seçenekler listesinde sıralanmış.  Bununla birlikte bu özellik, cihazlar arasında bilgi aktarımını ve içerik aktarımını kullanıcıların daha iyi yönetmelerini sağlayacak.

Windows 9 ile ilgili çıkan görsellerde, gözlerimiz hep Cortana‘nın Windows 9 versiyonunu arıyor. Cortana‘nın Windows 9 arayüzünün ve özelliklerinin nasıl olacağı merak konusu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here