Ana sayfa Donanım Windows 9″a imza atmaya hazır mısınız?

Windows 9″a imza atmaya hazır mısınız?

0

Windows 9 Threshold, sunulmaya çok yakın. Microsoft tarafından onaylanan 30 Eylül tarihine çok az bir süre kalmışken Microsoft, yeni işletim sistemine son rötuşları atıyor. Son parçaların da Windows 9′a eklenmesi ile birlikte Microsoft 30 Eylül’e hazır girmek istiyor.  Windows 9 Threshold, duyurulduktan sonra kullanıcıların geliştirebileceği bir sürüm olacak. Microsoft, bu platform için kullanıcılardan alacağı geri bildirimleri toplayacağı altyapıyı da hazırlamış durumda. Yani, Microsoft hangi özelliğin eklenmesi, hangi özelliğin silinmesi gerektiğini kullanıcısına soracak ve Windows 9′u bu doğrultuda toplayacaklar.

Microsoft’un rakiplerinin de benzer yöntemlerle işletim sistemlerini ve güncellemelerini geliştirmesi ile birlikte Microsoft, daha geniş kitleye yönelik bir geliştirme programı hazırlığı içerisinde. Microsoft, Threshold ile birlikte kullanıcılara başlıklar halinde kategoriler düzenledi ve kullanıcılar, yer alan hataları, kullanılabilirliği, hızını, uygunluğunu buradan Microsoft‘a rapor edecekler.

 

Microsoft, bu rapor servisleriyle birlikte bazı yazılımlarını da gizli tutmayı planlıyor. özellikle Cortana‘nın Windows versiyonunu firma gizli tutmak istiyor.  Yapacağınız geri bildirimler ve raporlar, Microsoft‘a 1’den 5’e kadar sıralanacak ve Microsoft için Windows 9 arasında bir köprü olacaksınız. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here