Ana sayfa İnternet Windows 8 indirim fırsatı sona eriyor!

Windows 8 indirim fırsatı sona eriyor!

0

Windows kullanıcıları için, işletim sistemi sürümlerini yeni Windows 8 Pro”ya sadece 79 TL”ye yükseltme fırsatı, 31 Ocak”a kadar devam ediyor

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar yükseltme sitesini ziyaret ederek Windows 8 Yükseltme Asistanı yardımıyla yükseltmeyi gerçekleştirebiliyor. DVD olarak satın almayı tercih edecek kullanıcılar ise Windows 8 Pro”ya yine 31 Ocak”a kadar birçok mağazadan 129 TL”den başlayan fiyatlara sahip olabiliyor. Windows 8 yüklü bilgisayarları, Windows 8 Pro”ya yükseltmek için 31 Ocak tarihine kadar sadece 129 TL”ye Windows 8 Pro Pack satın alınması yeterli. Bilgisayarını Windows 8 Pro Pack ile yükselten kullanıcılar, 31 Ocak”a kadar Windows 8 Media Center Pack”e de ücretsiz olarak sahip olabiliyor.
 

Ayrıca, 2 Haziran 2012″den sonraki bir tarihte Windows 7″li bilgisayar alan kullanıcılar, Windows Yükseltme Teklifi”ne kayıt olarak mevcut bilgisayarlarını sadece 39 TL”ye Windows 8 Pro sürümüne yükseltebiliyor.

1 Şubat”tan itibaren, Windows 8 sürümleri için aşağıda belirtilen satış fiyatları geçerli olacaktır.
 

Fiyatlar, Microsoft tarafından tavsiye edilen fiyatlar olup, satın alınan perakendeci bazında değişiklik gösterebilir.

Windows 8 Pro: 539 TL
Windows 8: 315 TL
Windows 8 Pro Pack: 259 TL
Windows 8 Media Center Pack: 25 TL

Tüm Windows 8 yükseltmelerinin, Şubat itibariyle hem çevrimiçi olarak satın alınması hem de perakende mağazalarından kutu ürün olarak satın alınması mümkün olacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here