Ana sayfa Haber Windows 7″cilere kötü haber

Windows 7″cilere kötü haber

0

Windows 10‘un 21 Ocak’ta ortaya çıkacak olan “consumer preview” modu yani, beta versiyonunun artık kullanıma hazır olan verisyonu ile ilgili ücretlendirme ve güncelleme tarifleri belli olmaya başladı. Birçok yazılım firması kendi altyapısını Windows 10‘a optimize etmeye çalışırken, Microsoft da, Windows 10′da yürütülecek yazılım ve programları duyurmaya devam ediyor. Kod adı Spartan olan bir internet gezicisi, Cortana’nın masaüstü hali, yeni Office 365 modelleri; Windows 10‘da karşımıza çıkacak.

çoğu yazılımcı ve geliştirici, Windows 10’un, şimdiki popüler işletim sistemi olan 8.1 ve 8 için ücretsiz olacağını, fakat sadece Windows 7 için ücretli olacağına inanıyorlar. Windows 8.1 gibi, bir gece ansızın gelecek olan güncelleme, ayrıca tablet cihazlar için de farklı teklifler sunacak.

İddiaya göre, Windows 10’un mobil versiyonları daha farklı bir strateji ile yaygınlaşacak. öncelikle 7″ üstü Windows tablete yayılacak, biraz zaman geçtikten sonra 7″ ve diğer modellere sürüm yaygınlaştırılacak. Mobile Apple ve Android kadar yüklenmeyen Microsoft, Windows 10 ile beraber Microsoft,mobillere daha fazla ilgi gösterecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here