Ana sayfa Haber Windows 10″un kurumsal boyutu

Windows 10″un kurumsal boyutu

0

Gelecek yıl bilgisayarlara girecek olan Windows 10, Windows Insider programı ile geliştirilmeye devam ediyor ve bu konuda artık sona yaklaşıldı. Microsoft, bu geliştirmelerle birlikte yeni Windows Mağaza‘ya özellikle IT firmalarına fayda sağlayacak geliştirmeler ve iyileştirmeler yapıyor. Sonuç; Yeni bir Windows Store ve kurumsal bir Windows Store. 

Microsoft bugün itibariyle, yeni kurumsal Windows Store’u da detaylı olarak açıklama fırsatı buldu ve Microsoft‘un kurumsal internet sitesinde, durum ile ilgili faydalı bilgilendirmeler bulunuyor. 

 

Açıklamaya göre, eylül ayında tanıtılan Windows 10 ve yeni Windows Store’un bütün Windows cihazlarda çalışmak üzere ve oldukça geniş ürün kataloglarıyla tekrar şekillendiği belirtildi. Bununla birlikte, yazılımcılar ve IT firmalar için daha geniş ölçüde Windows mağazası katalogları da yeni nesil Windows mağazasında kendisini gösterecek. Ayrıca, yeni versiyonla beraber IT firmalarına, mağaza için “administor” özelliği de getirilecek.  Bu durum, firmaların Windows mağazasını tam özellikli kullanabilecekleri anlamına geliyor. “System Center Configuration Manager” platformu ile firmalar hem mobil cihazlardaki hem de PC’lerdeki bütün Windows özelliklerini yönetebilecekler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here