Ana sayfa Haber Windows 10″u, 29 Temmuz itibariyle PC”lerde önyüklü alabilirsiniz

Windows 10″u, 29 Temmuz itibariyle PC”lerde önyüklü alabilirsiniz

0

Windows 10 ile ilgili bir diğer soru işareti ise, Windows 10′un PC’lerde ne zaman ön yüklü olarak geleceği. Daha önceki haberlerde eylül ayı itibariyle Windows 10’un PC’lerde önyüklü olarak kurulu olacağı söylenirken bugün Bloomberg’ün iddiasına göre Windows 10, marketlerden alacağınız PC’lerde 29 Temmuz itibariyle önyüklü olarak bulundurulacak, PC’nizi Windows 8.1 olarak değil, Windows 10 olarak kuracaksınız. Tabiki bu sürümün tam olarak hazır olduğu ve tüm Windows kullanıcıları tarafından indirilip kullanılacağı anlamına gelmiyor, Windows 10‘un marketing sistemi ve yazılım altyapısı 1 gecede tam anlamıyla yayılmaya hazır değil. 

Hal böyleyken, Hp, Dell Acer gibi firmalar Microsoft’tan Windows 10′un hazır sürümünü isteyerek satıştaki modellerine Windows 10′u 29 Temmuz itibariyle satışa sunacaklar.

29 Temmuz itibariyle Insider’lar ve yukarıda adı geçecek olan üreticilerin modelleri Windows 10 güncellemesini alacak olmasıyla birlikte 30 Temmuz itibariyle de yaklaşık 7 milyon kullanıcıya ulaşması bekleniyor Windows 10′un.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here