Ana sayfa Haber Windows 10 Technical Preview için son 3 güncelleme

Windows 10 Technical Preview için son 3 güncelleme

0

Microsoft bu gece itibariyle Windows 10 Technical Preview için build 10041’i yayımlamasıyla birlikte Windows 10’un çıkış tarihi ile ilgili yeni ipuçları vermeye başladı. Windows 10 Technical Preview’ların güncel sürümleri genel olarak ayın 12’si ile 20’si arasında veriliyor ve artık Microsoft, bu güncel sürümleri ayda bir vermeye başladı. Böylece Insider’lara sunulan Windows 10‘lar geliştirilmek için son aylarını yaşıyorlar. Windows 10’un çıkış tarihi ile ilgili Microsoft, haziran ayında Insider’ın sonlanacağını ve ardından tam sürüme geçeceğini duyurdu. Böylece, Windows 10’un çıkış tarihi ile ilgili 12 Haziran ile 20 Haziran arasında bir tarih belirlenmiş olabilir.

Bu gece yayımlanan Windows 10 Technical Preview 10041’de Spartan ortaya çıkmamak konusunda diretiyor. Hala Spartan‘dan bir iz yok fakat Windows 10 arayüzlerinde Spartan’ın uzantıları ve dosyaları belirmeye başlandı. 

Windows Phone 10 ile ilgili geçtiğimiz günlerde yeni bir güncel sürüm daha geleceği söylenmişti fakat büyük ihtimalle haber sahte çıktı. Windows Phone 10, Windows 10’a nazaran daha sakin yoluna devam ediyor. Windows Phone 10’un da çıkış tarihi belirlenen tarihte, yani haziran ayında gelecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here