Ana sayfa Haber Windows 10 Redstone güncellemesinin son gelişimleri tamamlanıyor

Windows 10 Redstone güncellemesinin son gelişimleri tamamlanıyor

0

Windows 10′un alacağı ilk büyük güncelleme olan Windows 10 Redstone güncellemesi, iki farklı şekilde tanıtılmıştı. Birinci dalga ocak ayındaki güncelleme ile, asıl büyük güncelleme dalgası ise haziran ayında, Windows 10′un yayımlandığı gün kullanıcıyla buluşturulacak. Windows 10 Redstone güncellemesinden daha erken haberler var, gelecek olan ana 2. güncelleme daha ön bir tarihte yayımlanabilir. üstelik Micrrosoft, Windows 10 Redstone’un kodlamalarının son rötuşlarını bitirmeyi 2015 bitimine kadar düşünüyor.

Windows 10‘nun özellik değiştireceği ve ek özellikler kazanacağı büyük güncelleme, standarlar gibi tek bir güncelleme ile birlikte değil; 2 farklı güncellemeyle yayımlanacak. İlk güncellemeyle birlikte yazılımla ilgili bazı değişiklikler gözlemlenip, ardından yaz dönemindeki güncellemeyle birlikte tasarımsal değişiklikler gözlenecektir.

Ayrıca Windows 10 geliştiricileri dahi, Windows 10 Redstone güncellemesiyle ilgili herhangi bir şekilde teknik ön izleme almayacaklar, geliştiriciler de Windows 10 Redstone’a genel kullanıcılarla birlikte kavuşabilecekler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here