Ana sayfa Yazılım Windows 10 Posta uygulaması artık kalem girişini destekliyor

Windows 10 Posta uygulaması artık kalem girişini destekliyor

0

Microsoft’un Windows 10 işletim sistemiyle birlikte kalem girişi ciddi anlamda önem kazandı. İşletim sistemini tanıtmasının ardından bir yıl sonra kalem özelliklerini güncellemeyle cihazlara ulaştıran Microsoft, dokunmatik ekranlı ve 2’si 1 arada cihazlara olan ilgisini açıkça ortaya koydu. Windows 10 Posta da bu akıma ayak uydurdu.

Kalemle e-posta gönderme özelliğini de sonunda Windows 10 Posta uygulamasına ekleyen Microsoft, araç çubuğunda yeni bir çizme özelliği sunuyor. Güncellemenin ardından bir e-posta tamamen kalemle yazılabilecek. Özellik çıktığı günden bu yana geçen üç yıldır ilginç şekilde uygulamada bulunmuyordu.

Windows 10 Posta Eylül ayında güncellenecek

Windows 10 Posta uygulamasında kalemle giriş özelliği
Görsel: The Verge

Redstone 5 güncellemesiyle birlikte Windows 10 kalem konusunda bir takım yeniliklere sahip olacak. Güncelleme şuan için son yeteneklerine kavuşuyor ve Eylül ayında kullanıcılara sunulacak.

Önümüzdeki yıllarda çıkacak olan (ve günümüzde çıkmaya devam eden) çift ekranlı Windows 10 bilgisaylara hazırlık yapan Microsoft, Surface serisi tablet bilgisayarlıyla bu özellikleri öne çıkarabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here