Ana sayfa Haber Windows 10 için önemli güncellemeler geliyor

Windows 10 için önemli güncellemeler geliyor

0

Windows 10 tam sürümü temmuz ayında kullanıcısıyla kavuşmuş olacak. İlk yıl, Windows 10 ücretsiz olarak başlatılacak ardından gelecek olan “Redstone” güncellemeleriyle kullanıcılardan ücret alınması bekleniyor, resmi fiyat veya bilgilendirmeler yapılmadı. Microsoft’tan Gabe Aul, Windows 10′un ilk yılından sonraki dönem itibariyle ücretli olarak güncelleneceğini belirtmişti. Cortana’lı, Spartan’lı ve Hello‘lu Windows 10 için yüzde 60’ını kapsayan bir güncelleme hareketliliği bu hafta itibariyle bekleniyor, güncelleme merkezinden kritik güncellemeleri yapmanız, uyum sorunu yaşamamanız adına öneriliyor.Bu güncellemeler, Adobe yazılımlarının uyumluluğunu, anti virüs programları ile Edge’in uyumunu ve driver uyumluluklarını sağlayacak olan güncellemeleri içeriyor. 

Hatırlanacağı gibi, Windows 8‘den Windows 8.1’e geçilirken kullanıcılar oyunlarda, tasarım programlarında, modem arayüzlerinde ve driver’larında büyük ölçüde problem yaşanmıştı. Bununla birlikte bazı modellerde ve versiyonlarda Windows açıldığı itibariyle Windows 8.1 siyah ekran problemi ortaya çıkmıştı.

Bu hafta itibariyle gelecek olan yazılım güncellemeleri Windows 10’un sorunsuz çalışması için önerilen ve istenilen güncellemeler olarak adlandırılıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here