Ana sayfa Haber Wikipad 90″ların kült oyunlarını geri getiriyor

Wikipad 90″ların kült oyunlarını geri getiriyor

0

wikipad oyun konsolları fiyat

Geliştirdiği oyun vizyonuyla dikkat çeken Wikipad, epik oyunlardan vazgeçemeyen oyuncuların da gözdesi oldu. Google Play, PlayStation Store ve TegraZone’dan edinilen 700 bini aşkın oyunun toplandığı Wikipad, 90’ların ve 80’lerin çocuklarını etkisi altına alan MAME oyunları tekrar oyunseverlerle paylaşıyor.

Jetonlarla çocukluk dönemi yaşayanlar, Street Fighter, Tekken, King of Fighters ve Mortal Kombat gibi oyunlarıyla birlikte Captain Commando, Final Fight, Metal Slug gibi arcade türündeki oyunları iyi hatırlarlar. Ergonomik ve özel tasarımlı fiziksel oyun kontrolörüyle, PlayStation gibi oyun konsolu kalitesinde oyun deneyimi sunan Wikipad, eski Atari oyunları tekrar Android tabletlere sunarak anıları canlandırıyor. 

M&T Electronics tarafından dağıtımı üstlenilen Wikipad, oyun tableti formuyla 3D TV ekranlarına kolayca bağlanabiliyor. Dört çekirdekli Nvidia Tegra 3 işlemcisiyle beraber 1GB RAM gücüne sahip olan cihazın 16GB’lık depolama alanına ek olarak microSD ile hafıza kartı desteğiyle 32 GB’a kadar yükselebiliyor. Barındırdığı HDMI giriş donanımı, Smart TV’lere bağlantıyı da mümkün kılıyor.

Cihazın fiyatı MediaMarkt’da 699 TL.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here