Ana sayfa Donanım Wi-Fi bağlantılı yeni Samsung ST80

Wi-Fi bağlantılı yeni Samsung ST80

0

Samsung, kablosuz internet bağlantısına sahip dijital fotoğraf makinesi serisini genişletiyor.
 

Samsung, 14.2 mega-piksel ve point-and-shoot özelliklerine sahip yeni ST80 fotoğraf makinası ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Samsung”un hızla genişleyen Wi-Fi donanımlı dijital fotoğraf makinası serisine katılan ST80, Wi-Fi ve Samsung”a ait AllShare (DNLA) bağlantı özellikleri ile fotoğraf ve video paylaşımını kolaylaştırarak, arkadaşlarınızın veailenizin görüntülerini yer ve zaman kısıtlaması olmaksızın, anında paylaşabilmenizi sağlıyor.
Serinin son ürünü 14.2 megapiksellik point-and-shoot özelliğine sahip ST80 oldu. AllShare (DNLA) ve Wi-Fi ile her yerden fotoğraf ve video paylaşmanıza imkan veren makinenin arka yüzünde 3 inç büyüklüğünde dokunmatik bir ekran bulunuyor. H.264 formatında saniyede 30 kare 720p HD video kaydı da yapabilen ST80, sahne tanıma teknolojisi sayesinde çekim yapılan ortamı otomatik olarak algılayarak en iyi sonuçların alınmasını sağlayan ayarları otomatik olarak yapıyor.

 

 

Makinenin akıllı kırpma özelliğiyle de çektiğiniz fotoğrafları ekran üzerinde kırpıp küçültebiliyorsunuz. Herhangi bir Wi-Fi bağlantısını kullanabilen ST80 sahipleri, dijital fotoğraf ve videolarını tek tek e-posta adreslerine veya makinenin hafızasında bulunan adreslere toplu halde gönderebiliyor. E-postanın yanı sıra Facebook, Picasa, YouTube ve Photo Bucket gibi sosyal paylaşım sitelerine doğrudan ve kolaylıkla yükleme yapılabiliyor. Makinenin AllShare özelliği sayesinde kullanıcılar ST80″i evin her yerinden popüler DLNA uyumlu televizyon ve dijital fotoğraf çerçevesi gibi elektronik cihazlarla senkronize ederek, iki cihaz arasında kablosuz bağlantı yoluyla içerik paylaşımı yapabiliyor. ürün Türkiye”de 569 TL”den satılıyor.  

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here