Ana sayfa Haber WhatsApp Sessize Alma Özelliği Güncellendi

WhatsApp Sessize Alma Özelliği Güncellendi

0

Dünyanın en büyük sosyal medya platfomlarından bir tanesi olarak bilinen Facebook; satın aldığı WhatsApp uygulamasını düzenli olarak güncelleniyor. Güncellemenin hemen öncesinde Beta testleri yapılarak daha efektif sonuçların alınması için çalışmalar sürdürülüyor.

Ancak öyle bir özellik devreye girmeye başladıki, karşı tarafa sürekli olarak mesaj atan kişiler bundan daha fazla etkilendi. Sessize alma özelliği olarak da bilinen bu özellikle birlikte, artık kullanıcılar istemediği mesajlara maruz kalmıyor.

Peki Bu Özellik Ne Zaman Güncellenecek ?

 

 

Uygulamaya giriş yapanlar, güncellemek isterlerse bunu Google Play Store üzerinden gerçekleştirebilirler. Normal şartlarda sessize almanız için mutlaka grup sohbetlerine giriş yapmanız gerekiyordu. Ancak yeni güncelleme ile birlikte, yalnızca bildirim çubuğu üzerinden sessize alma imkanı ortaya çıkıyor.

2.18.216 beta sürümü ile birlikte, bunun mümkün olduğunu görmek bu tarz problemlerden çok fazla muzdarip olan kişileri sevindirecek gibi görünüyor.

Şu an için yalnızca Beta test aşamalarında olan özellik; güncel hali ile birlikte yakın zamanda Play Store üzerinden indirilebilecek. Son olarak bu özelliği kullanabilmek için de en az 50 mesaj almış olmanız birinci kural olarak gösteriliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here