Ana sayfa Donanım Western Digital TV Live

Western Digital TV Live

0

Akıllı Cihaz Böyle olur

Western Digital bir süre önce medya oynatıcıların popülerleşmesini sağlayan akımı başlatan firmaların başında geliyor. Firmanın test merkezimizde ağırladığımız WD TV Live streaming medya oynatıcısı ise bu açıdan bizleri oldukça heyecanlandırıyordu. Hazır elimizin altında bir adet LED TV de varken, WD TV Live’ı denemek için daha iyi bir fırsat olamaz dedik ve incelememize başladık. WD TV Live, dahili Wi-Fi’sıyla zaten kağıt üzerinde işlevsel bir ürün olduğunu bizlere göstermişti. Wi-Fi performansının güçlü olduğunu ise belirtmeliyiz. Bu küçücük cihaz bağlanılabilirlik seçeneklerinin hakkını veriyor. Ayrıca WD TV Live’da geniş bir film-video kiralama, müzik dinleme servisleri desteği bulunuyor.
wd tv live
WD TV Live’ın kullanıcı arayüzü beklediğimizden daha da pratik. Kullanıcı dostu bir yapısı olduğu gerçek. Aradığımız şeyi kolayca bulabiliyoruz. Aktardığı video ve ses kalitesi ise tam da beklediğimiz gibi. WD TV Live’ın popüler olmasının sebepleri arasında yer alan bu kaliteli aktarım, üst düzey kullanıcıları dahi memnun edecektir. WD TV Live’ın eksik yanları yok mu? Var ama direkt amaca yönelik performansı etkileyen unsur değil hiçbiri. örneğin DLNA desteğinin tam performanslı çalıştığını söyleyemeyiz. Dosya aktarımı esnasında sıkıntı yaşayabilmek mümkün.
 
özellikle mobil platform uygulamalarıyla birlikte daha da işlevsel olan WD TV Live, Apple platformunda WD TV Live Remote, Android platformunda WDTV MediaPlayers Remote ismiyle mobil kullanıcılara hitap ediyor. İşin özeti, smart olsun olmasın eğer dijital içerikli televizyonunuzu destekleyen bir akıllı cihaz arıyorsanız, WD TV Live adlı medya oynatıcı tam da size göre. Dahili Wi-Fi bağlantı seçeneği, üst düzey görüntü ve ses aktarım performansı ve diğer özellikleriyle birlikte streaming dünyasının en başarılı isimlerinden olan WD TV Live, TV kullanıcılarının mutlaka edinmesi gereken ürünlerden biri diyebiliriz.
http://wdc.com.tr/
western digital tv
Fiyatı: 280 TL
Puan: 4.5 yıldız / 90 puan
Kullanım: 5
Performans: 4
Tasarım: 5

Artıları:
• Güçlü aktarım
• Performans
• Dahili Wi-Fi

Eksileri:
• DLNA performansı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here