Ana sayfa Donanım Western Digital MyBook Essential Edition

Western Digital MyBook Essential Edition

0

Güvenlik ve hız maksimumda…

İnternetten indirebildiğimiz içerikler arttıkça, hard disk kapasiteleri de bize dar gelir oldu. Neyse ki imdadımıza harici hard diskler yetişti. Masaüstüne yakışan sade bir tasarıma sahip olan My Book Essential Edition, parlak siyah rengiyle yeni trendin takipçisi.

Diğer modellerin önemli avantajlarından kolay kurulum ve kullanım özelliğini devam ettiren My Book Essential Edition için kurmaktan çok sadece takıp kullanmaya başlıyorsunuz diyebiliriz. USB 2.0 arayüzüne sahip pratik harici hard disk, bilgisayarınızla aynı anda otomatik olarak açılıp kapanarak enerji ve zaman tasarrufu sağlıyor. Hem PC hem de Mac kullanıcıları için uygun olan Western Digital My Book Essential Edition”ın bizim test ettiğimiz 500 GB”lık modeliyle 142.000 dijital fotoğraf, 38 saatlik video ya da CD kalitesinde 12.000 şarkı saklayabilmeniz mümkün. Sıkıştırılmış formattaysa saklayabileceğiniz şarkı sayısı 125.000″e çıkıyor. HD video çekenlerdenseniz, 60 saatlik HD kalitesinde videonuzu My Book Essential Edition ile taşımanız mümkün.  

Western Digital MyBook Essential Edition

166 x 137 x 54 mm boyutlarındaki harici hard disk, 1.15 kg ağırlığında. çalışırken ısınmaması ve sessiz çalışmasıysa cihazın dikkat çeken diğer artıları. Hızıyla ve sorunsuz çalışmasıyla test ekibimizin beğenisini kazanan My Book Essential Edition, görsel içeriklerle çalışan profesyoneller ve ofiste veri güvenliğine önem verenler için uygun ürünlerden.
Essential Edition”ın farklı depolama ihtiyaçlarına yönelik 160, 320, 500, 750 GB”lık ve 1 TB”lık seçenekleri bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here