Ana sayfa Donanım Western Digital My Book Mac Edition

Western Digital My Book Mac Edition

0

Sihirli kitabınız

Western Digital”ın harici sabit diskleri, artık markanın tasarımlarının en önemli özelliği haline gelen ve isimlerine de yansıyan  “kitap” benzeri görünümleriyle hemen tanınıyor. WD My Book Mac Edition da, mat siyah gövdesinin üç tarafındaki havalandırma bölümlerinin gümü?, sayfaya benzeyen görünümüyle bu etkiyi peki?tiriyor. ?ık minimal tasarım, bağlantılarda da devam ediyor. Arka yüzünde, USB, güç kablosu ve Kensington sabitleme kilidi bağlantıları bulunuyor.
 
Western Digital My Book Mac Edition

 

İncelediğimiz model, 1 TB alan sunuyor ve Mac”inize taktığınız anda kullanmaya ba?layabilmenizi sağlıyor. Bağlantıdan sonra diskin “WD_Mac_Tools” isimli bir klasörle geldiğini görüyorsunuz, burada birçok farklı dilde kullanım kılavuzu bulunuyor. Dosya transferi için sadece USB 2.0 arabirimi sunması, FireWire tercih eden kullanıcıların dikkatini çekse de, bizim için bu hiçbir sorun yaratmıyor, WD My Book Mac Edition”ı Mac”inizle birlikte ve Apple Time Machine ile uyumlu olarak rahatça kullanabiliyorsunuz. Diskin transfer hızı ise bizi oldukça memnun bırakacak seviyede. Hatta Apple TV”nin depolama alanını genişletmek isteyenler için de uygun çözümlerden biri olabilir.
 
Son olarak, WD My Book Mac Edition”ın güvenlik özelliklerinden de bahsetmeden geçmemek gerekiyor. Bilgisayarla birlikte sürücüyü açıp kapatan SmartPower (AkıllıGüç) özelliği ve tüm veri yazılmadan  önce sürücünün gücünün kapatılmamasını engelleyen Safe Shutdown (Güvenli Kapatma) özelliği, diski kullanırken içinizin daha rahat olmasını sağlıyor.

Macline”ın satın alma önerisi
Şık ve az yer kaplayan tasarımıyla Western Digital My Book Mac Edition, kolay kullanım ve yüksek performans sunan bir harici disk. Dosya transfer hızı da kullanıcıları memnun bırakacak seviyede.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here