Ana sayfa Haber Western Digital”in “gözetim sınıfı” hard-disk”leri 10TB”a kadar ulaştı

Western Digital”in “gözetim sınıfı” hard-disk”leri 10TB”a kadar ulaştı

0

Western Digital gözetleme uygulamaları için geliştirilmiş yüksek kapasiteli hard disklerinin en yeni üyesi WD Purple 10TB HDD’yi satışa sundu. 
IHS Markit’e göre 4K uyumlu ve yüksek çözünürlüklü ağ kameralarının gelecek birkaç yıl içerisinde beklenen büyümesi nedeniyle, bu teknolojilere sahip sistemleri destekleyen gözetleme-sınıfı depolamalara talebin de artış göstereceği düşünülüyor.
WD Purple 10TB HDD, konut ve küçük işletmelerin güvenlik ortamlarında 7/24 video gözetleme sistemleri ve tek diskte 64’e kadar yüksek çözünürlüklü (HD) kamera desteği için optimize edildi.

Sürekli kayıt yapan DVR ve NVR ortamlarının taleplerini karşılayacak şekilde optimize edilmiş 10TB WD Purple hard diskler; düşük güç tüketimi, özel WD teknolojileri ve aşağıda sıraladığımız özellikleri taşıyor:

AllFrame 4K Teknolojisi – 2017 yılında ağ güvenlik kamera pazarının yaklaşık yüzde ikisini oluşturan 4K video gözetleme kameralarının 2020 yılına kadar bu payını yüzde 29’a çıkarması bekleniyor*. AllFrame 4K teknolojisi, genel veri akışını ve oynatımını iyileştirmek amacıyla özel önbellek politika yönetimi ile videolarda kare kaybını azaltmaya yardımcı olmak için ATA yayın desteğini geliştiriyor. WD Purple 10TB HDD’ler gözetleme sistemleri içerisinde görüntü piksellenmelerini ve kesintilerini önlemeye yardımcı olan özel firmware geliştirmeleri içeriyor.

HelioSeal Teknolojisi – Yüksek kapasiteyi ve düşük güç tüketimini mümkün kılan WD Purple 10TB HDD, Aralık 2016 itibarıyla geçen 3 senede 12 milyondan fazla sürücüde kullanılan üçüncü nesil HelioSeal teknolojisini kullanıyor.

ölçeklenebilir Gözetim Sistemleri – Yıllık 180 TB/yıl iş yükü oranına sahip çok bölmeli sistem desteği ile 7/24 operasyonlar için tasarlanmış ve kirlenmeye karşı dayanıklı bileşenlere sahip WD Purple 10TB sürücüler; yüksek performans talep eden yüksek çözünürlüklü, küçük veya büyük ölçekli gözetim sistemlerine de uyumlu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here