Ana sayfa İnternet Web dünyasının Oscar’larında geri sayım başladı

Web dünyasının Oscar’larında geri sayım başladı

0

Bu yıl 10.su gerçekleştirilen Altın örümcek Web ödülleri”nde 34 kategoride yine bağımsız jürinin ve halkın en iyileri belli olacak. Başvurular için son gün 30 Aralık Cuma

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar 10. Altın örümcek Web ödülleri”ne ilginin yoğun olduğunu belirterek geçen yılın aynı dönemine göre kıyaslandığında başvuru sayısında artış gözlendiğini belirtti. Aslı Cem Avcılar dokuz yıl içerisinde 21 bin 775 başvurunun değerlendirildiğini belirterek 10. yılda 25 bini geçmeyi hedeflediklerini söyledi. Her geçen yıl başvuru sayısının arttığını belirten Avcılar dokuz yıl içinde birincilik ödülü alan web sitesi sayısının ise 321 olduğunu sözlerine ekledi.

Başvurularınızı son güne bırakmayın
DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar, başvuruların 30 Aralık tarihine kadar www.altinorumcek.com web sitesinden yapılacağını belirtti. 01 Aralık”ta başlayan başvuru sürecini değerlendiren Avcılar yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını ifade ederek bir önceki yıl ile kıyaslandığında başvuru sayılarında artış yaşandığını vurguladı. Avcılar, başvuru süresinde bir uzatma olmayacağını belirterek geçen sene 4 binin üzerine çıkan başvuru sayısının bu sene daha da artacağının şimdiden görüldüğünü ifade etti.

Sosyal Medya Altın örümcek”teki yerini aldı
Altın örümcek ödülüne sahip olmak isteyenler 34 kategori içerisinden, üç farklı kategoride başvuruda bulunabilecekler. Bir web sitesi için en fazla üç farklı kategoride başvuru yapılabilecek. 10. Altın örümcek Web ödülleri”nde bu yıl sosyal medya kampanyaları ayrı bir kategori olarak eklendi. Bu kategoride belirli bir markanın, bir ürünün, kampanyanın veya hizmetin iletişimini yapmak amacıyla geliştirilen sosyal medya kampanyaları değerlendirilecek.

10. Altın örümcek Web ödülleri”nin basın sponsorları arasında Macline, Newtech, Tele.com.tr, The Brand Age yer aldı. Btnet.com.tr ve Kurumsalhaberler.com online medya sponsorları, Dudesdivision sosyal medya sponsoru, Botego ve Technotoday destekleyenler, İmalathane ise web sponsoru olarak yer alıyor.

10.Altın örümcek Web ödülleri ile ilgili tüm detaylara www.altinorumcek.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here