Ana sayfa Donanım WD”nin ana akım ürünlerinden olan Passport Wireless Pro modellerinin yeni versiyonları duyuruldu

WD”nin ana akım ürünlerinden olan Passport Wireless Pro modellerinin yeni versiyonları duyuruldu

0

,

WD’nin popüler My Passport Wireless Pro Wi-Fi® taşınabilir hard diskinin kapasitesini 1TB ve 4TB seçenekleri ile genişletildi.  Bu yeni kapasite seçeneklerine ek olarak, My Passport Wireless Pro cihazının sürücüsü de tüketicilerin ve kreatif profesyonellerin evde veya dışarıda, hard disk içerisindeki içeriklerini kablosuz olarak yüklemelerini, düzenlemelerini ve yayınlamalarını daha da kolaylaştıran yeni geliştirmeleri içerecek şekilde güncellendi.
 

 Fotoğrafçılar, kameramanlar ve insansız hava aracı sürücüleri, fotoğraf (RAW formatlar dahil) ve yüksek çözünürlüklü video içeriklerinin yanı sıra diğer dosya türlerini dahili SD 3.0 kart okuyucu ve çift-fonksiyonlu USB port ile hard disklerinin içerisine kopyalayabilecek veya taşıyabilecek. Bu tür içeriklerin SD kartlardan alınması sırasında geliştirilen güvenilirliğe ve USB üzerinden bağlanan uyumlu cihazlara (DSLR kameralar, aksiyon kameraları, flaş sürücüler, kompakt flaş (CF) kart okuyucular ve daha birçok cihaz) ek olarak kullanıcılar,  GoPro HERO4 ve HERO5 kameralar ile gelişmiş uyumluluktan da faydalanabilecek.   

 My Passport Wireless Pro cihazı, artık fotoğraf kütüphanesinin üst verilerini tarayan bir teknolojiye sahip olup bu sayede hareket halindeyken dahi WD’nin My Cloud uygulaması içerisinde fotoğrafların küçük önizlemeleri otomatik bir şekilde oluşturuluyor.

 2 yıl garanti ile gelen My Passport Wireless Pro cihazlar, WD’nin internet sayfası ve Amazon.com ile distribütörler de dahil bazı mağazalarda satışa sunuldu. 1TB, 2TB, 3TB ve 4TB kapasite seçeneklerine sahip cihazların tavsiye edilen perakende satış fiyatları ise sırasıyla $199, $239, $269, ve $299.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here