Ana sayfa Donanım WD My Passport Studio

WD My Passport Studio

0
“WD My Passport Studio ultra portable hard drive with custom E-label” gibi uzun bir model adına sahip cihaz, 500GB”lık  hafızasının yanısıra e-etiket özelliğiyle öne çıkıyor. E-etiket özelliğindan bahsetmemiz gerekirse, sürücünün önyüzündeki ekran, kullanıcıya  büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu özellik sayesinde, sürücünüzü 12 karaktere kadar istediğiniz şekilde etiketleyebiliyor ve sürücünün durumunu izleyebiliyorsunuz.  Bunu yaparken sürücünün bilgisayarınıza takılı olup olmaması ise fark etmiyor. 6 aya kadar sürücünüzü bir bilgisayara tanımlasanız da, etiketiniz sürücü ekranında görüntüleniyor. 6ay sonra bilgisayarınıza yeniden taktığınızdaysa, sürücü kendini otomatik olarak ilerideki 6 ay için şarj ediyor.   WD My Passport Studio
WD My Passport Studio bu konuda USB 2.0 ve Firewire 800 bağlantılarıyla artı puan almayı başarıyor. Taşınabilir sürücülerdeki bir diğer önemli özellik olan güvenlik de My Passport Studio”da unutulmamış. WD SmartWare yazılımı ile yedekleme ve diğer ayarları yapabiliyorsunuz. Sürücüye bir şifre atayarak bilgilerinizin güvenliğini maksimuma çıkarmanız da mümkün. Hızı ve performansıyla da ekibimizden yüksek not alan WD My Passport Studio konusunda önemli bir hatırlatma yapmamız gerekirse, sürücünün ileri seviyede kullanıcılara hitap ettiğini belirtelim.

WD My Passport Studio, kompakt boyutları, hızı ve e-etiketinin yanı sıra bağlantı özellikleriyle de kullanışlı ve profesyonel bir ürün.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here