Ana sayfa Donanım WD My Book Studio Edition

WD My Book Studio Edition

0

Mac”çiler için güçlü ve hızlı bir harici disk…

WD My Book Studio Edition

Eğer tasarım çalışmaları, fotoğraf ve dosya düzenleme gibi uygulamalarda ihtiyacınız olan daha büyük bir hızsa My Book Studio Edition sizin için doğru seçim olabilir. FireWire 800 ve eSATA bağlantısıyla hızın yanı sıra güvenlik de sunan harici disk, otomatik yedekleme özelliği sunuyor. My Book Studio Edition”ı kullanmaya başladığınızda, dikkat çeken ilk özelliği kolay kullanımı oluyor. Yüklemeye ihtiyaç bırakmayan harici diski bilgisayarınıza takar takmaz kullanıma hazır hale geliyor. Kullanım için gerekli yazılım, diski taktığınızda otomatik olarak yükleniyor. 

önemli projelerinizi çeşitli yerlere yedekleyebilmenizi sağlayan harici disk, siz unutsanız bile otomatik yedekleme fonksiyonuyla hayat kurtarıyor. Başlangıçta bir kez bu ayarı yapmanız yeterli oluyor. Cihaz bundan sonra yaptığınız tüm değişiklikleri kaydediyor ve yedekliyor. Kullanım süresi ne kadar uzun olursa olsun ısınmayan My Book Studio Edition”ı en yoğun çalışma dönemlerinizde bile rahatça kullanabilirsiniz.

Pratik ara yüzüyle kullanım kolaylığının bir diğer aşamasını oluşturan My Book Studio Edition, USB 2.0 bağlantısıyle birden çok bilgisayar uygulaması için oldukça uygun. FireWire 400 ve 800 arayüzleriyse Mac kullanıcılarının yüzünü güldürmek için tasarlanmış. 3GB/s hızındaki eSATA hız ve performansı beklentilerinizin üzerine taşıyor.

1 TB”lık saklama alanıyla binlerce JPEG ve MP3 dosyasını WD My Book Studio Edition ile yanınızda taşıyabiliyorsunuz.
Teknik özelliklerinden bu kadar bahsetmişken My Book Studio Edition”ın tasarımından bahsetmeden de geçmeyelim. Kompakt boyutlarıyla kullanıcısına büyük avantaj kazandıran harici disk, bir ajandadan daha fazla yer kaplamıyor. Raftaki kitaplarınızın arasında oldukça şık bir görünüm sergilemesi de evinin her köşesinde teknolojik cihazlar olmasından hoşlanmayanlar için çok uygun bir çözüm. Enerji tasarrufuyla da test ekibimizin beğenisini kazanan Western Digital My Book Studio, özellikle Mac kullanıcıları için ideal harici disklerden.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here