Ana sayfa Donanım WD My Book ile son sürat yedekleme

WD My Book ile son sürat yedekleme

0

Western Digital dünyanın en hızlı HDD’sini sundu

Harici depolama çözümlerinde dünya lideri olan Western Digital şimdiye kadarki en hızlı My Book harici sürücüsünü tanıttı. Yeni My Book 3.0 masaüstü harici sürücüsü, SuperSpeed 3.0 ile sertifikalanan ilk araçlardan. önceki arabirim olan USB 2.0″dan 10 kata kadar daha hızlı olan bir arabirim ile, yüksek performanslı My Book 3.0 sürücüsü büyük dosyaları açmak ve kaydetmek için gerekli olan zamanı belirgin ölçüde azaltıyor.

My Book 3.0 sürücülerinde bulunan, SuperSpeed USB 3.0 arabirimi, saniyede 5 gigabite”e kadar transfer hızı  ile, kullanıcıların dosyalarını USB 2.0″dan 4.7 kata kadar daha hızlı açmalarını ve kaydetmelerini sağlıyor.
 

  Western My Book 3.0
Western My Book 3.0   Yeni My Book 3.0 sürücüleri, diğer USB 3.0 ve USB 2.0 ürünleri ile birlikte kullanılabilmesi için, USB-IF SuperSpeed USB 3.0 standardı ile uyumludur. SuperSpeed USB 3.0, USB 2.0 ve USB 1.1 ile, geriye dönük olarak uyumludur.

Tekbaşına ya da USB 3.0 PCI (ikinci nesil) adaptör kartı ile birlikte sunulan 1 TB”lık My Book 3.0 sürücüleri teknoloji mağazaları ve http://shopwd.com adresinden temin edilebiliyor. 2 TB”lık modelinin önmüzdeki hafta sonu piyasada olması bekleniyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here