Ana sayfa Haber Whatsapp Güncellemeleri Şaşırtan Özellikler Ekledi

Whatsapp Güncellemeleri Şaşırtan Özellikler Ekledi

0

Daha önceden watsapp güncellemeleri ile birlikte değişen pek çok özellikle karşılaştık ancak son güncelleme diğerlerinden çok daha farklı. Watsapp uygulamasının son güncellemelerle birlikte tamamen kullanıcı odaklı olduğu da görülüyor.

Watsapp şu anki mevcut sürümünün ismini,“2.18.100 sürümü”olarak değiştirdi.

Peki Yeni Watsapp Güncellemeleri İle Birlikte Neler Değişti ?

Esas olarak bu yeni sürüm güncellemesinin iphone kullanıcılarına yaradığı ifade edilebilir. iPhone X, iPhone Xs gibi çeşitli telefonlara uyumu; son derece kullanışlı ve hızlı bir yapıya sahip. iOS 12 ile tam uyumlu olması sayesinde büyük takdir toplayacak gibi görünüyor.

 

watsapp güncellemeleri
watsapp güncellemeleri

 

Bir diger önemli değişiklik de durum yanıtlama sisteminde gerçekleşti. Daha önceleri yalnızca gif ve bazı resimlerin gönderilebildiği durum yanıtları çok daha kapsamlı bir şekilde değiştirildi.

Sohbet penceresinden gönderebildiğiniz herşeyi, durum yanıtlarken de atabilirsiniz.
Belki de watsapp ile ilgili en çok göze çarpan detay ise karartma ile ilgili oldu. Hava karardığında da kullanımı kolay olsun diye, watsapp kararma özelliğini kullanacak.

Henüz tam olarak renk ve ton konusunda kesinlik olmasa bile, oldukça kullanışlı bir değişim olacağı düşünülüyor. Bakalım watsapp bu değişimlerle birlikte, kullanıcıları tatmin edebilecek mi ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here