Ana sayfa Oyun Warface”ye yeni bir güncelleme geldi !

Warface”ye yeni bir güncelleme geldi !

0

Crytek”in %100 Türkçe ve %100 bedava, oynaması ücretsiz olan FPS oyunu Warface, oyuncuların bir süredir beklediği güncellemesini yayımladı. Güncelleme ile birlikte oyuna Anubis”e Dönüş isimli operasyon, 2 adet yeni harita, bir çok yeni silah-ekipman ve oyun içerikleri eklendi.

Warface askerleri, Kuzey Afrika”daki göreviniz henüz tamamlanmadı. Warface: Anubis”e Dönüşgüncellemesi ile göreviniz, oyuna eklenen operasyon ile hiç olmadığı kadar zor ve tehlikelerle çevrili. Blackwood sayborgları ile dolu çölde yolunuzu aydınlatan ay ışığının yanında takım arkadaşlarınızdan başka güvenebileceğiniz kimse yok. Bahsettiğimiz güncelleme ile oyuna öncelikle bir Anubis”e Dönüş Operasyonu adında görev eklenecek. Bu görev ile tehlikeli bir yolculuğa çıkacaksınız.

Yepyeni bir operasyon, yeni silahlar ve bir çok yeni içerik kulağa hiç fena gelmiyor açıkçası. Warface”in heyecan verici kooperatif oyun deneyimi ve yüksek tempolu aksiyonu, tüm bu yenilikler ile birlikte katlanarak oyun ve mücadele keyfini arttıracağa benziyor. üstelik Warface bu günlerde 4. yaşına girmesi sebebi ile önümüzdeki hafta boyunca hem yeni yaşını hem de güncellemesini bir arada kutlayarak, oyunculara harika hediyeler ve etkinlikler ile ulaşmayı hedefliyor. Oyun hakkındakitüm gelişmeleri sosyal medya sayfalarından ve internet sitesinden takip edebilirsiniz. Son olarak, güncelleme hakkındaki tüm detaylara buradan da ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here