Warface'ye yeni bir güncelleme geldi !

Crytek'in oynaması ücretsiz olan FPS oyunu Warface, oyuncuların beklediği güncelleme yayınlandı.

Crytek’in %100 Türkçe ve %100 bedava, oynaması ücretsiz olan FPS oyunu Warface, oyuncuların bir süredir beklediği güncellemesini yayımladı. Güncelleme ile birlikte oyuna Anubis’e Dönüş isimli operasyon, 2 adet yeni harita, bir çok yeni silah-ekipman ve oyun içerikleri eklendi.

Warface askerleri, Kuzey Afrika’daki göreviniz henüz tamamlanmadı. Warface: Anubis’e Dönüşgüncellemesi ile göreviniz, oyuna eklenen operasyon ile hiç olmadığı kadar zor ve tehlikelerle çevrili. Blackwood sayborgları ile dolu çölde yolunuzu aydınlatan ay ışığının yanında takım arkadaşlarınızdan başka güvenebileceğiniz kimse yok. Bahsettiğimiz güncelleme ile oyuna öncelikle bir Anubis’e Dönüş Operasyonu adında görev eklenecek. Bu görev ile tehlikeli bir yolculuğa çıkacaksınız.

Yepyeni bir operasyon, yeni silahlar ve bir çok yeni içerik kulağa hiç fena gelmiyor açıkçası. Warface’in heyecan verici kooperatif oyun deneyimi ve yüksek tempolu aksiyonu, tüm bu yenilikler ile birlikte katlanarak oyun ve mücadele keyfini arttıracağa benziyor. Üstelik Warface bu günlerde 4. yaşına girmesi sebebi ile önümüzdeki hafta boyunca hem yeni yaşını hem de güncellemesini bir arada kutlayarak, oyunculara harika hediyeler ve etkinlikler ile ulaşmayı hedefliyor. Oyun hakkındakitüm gelişmeleri sosyal medya sayfalarından ve internet sitesinden takip edebilirsiniz. Son olarak, güncelleme hakkındaki tüm detaylara buradan da ulaşabilirsiniz.

Etiketler: warface warface-anubis crytek pc
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam