Ana sayfa Haber Warface”in beklenen güncellemesi Çernobil Operasyonunu yayınladı!

Warface”in beklenen güncellemesi Çernobil Operasyonunu yayınladı!

0

Crytek”in %100 Türkçe, ücretsiz Online FPS oyunu Warface; beklenen güncellemesi çernobil Operasyonunu yayınladı. Bütün oyuncular, Cryengine’in gücü ile hazırlanmış olağanüstü grafiklere sahip mekânlarda yepyeni bir oyun deneyimi yaşamaya davetliler.

Warface”in yeni operasyonu çernobil oyuncularla buluştu

Free to Play oyun olmanın hakkını veren ekonomi yapısı, hiç bir oyunda olmadığı kadar çok oyun modu, birbirinden heyecanlı operasyonları ve türünün en iyi grafikleri ile, FPS ve mücadele duygusunu seven tüm oyuncuları buluşturan Warface, yeni operasyon çernobil ile sizi savaşın, maceranın ve gerilim dolu bir aksiyonun ortasına davet ediyor.

Warface geliştirici ekibinin bizzat Pripyat şehrine gidip, incelemeler yapıp, operasyonun bölümlerini bölgenin atmosferine uyacak şekilde tasarladığı ve şehrin okullar, eğlence parkları, Polissya oteli gibi ikonik kısımlarını bire bir eklediği bu yeni bölümde; oyuncular kendilerini adeta bir filmin içinde gibi hissedecekler. Nükleer felaketin harap ettiği Pripyat şehrini ele geçiren Blackwood askerlerinin gizli planları; Warface ekibini bugüne kadar en fazla zorlayacak operasyonun temellerini atıyor. Oyuncuların sürprizlere, beklenmedik tehlikelere ve zorlayıcı düşmanlara hazır olması gerekiyor!

Güncelleme ile birlikte operasyona ek olarak; birçok silahın Nükleer Serisi kaplamaları, yeni başarımlar ve “Şövalye” isimli 89. seviye de oyuna ekleniyor. Warface, 2018 yılına yepyeni oyun modları ve operasyonlar ile hızlı bir giriş yaparak, tüm sene oyuncular için daha da fazlasını sunmaya hazırlanıyor!

Warface”e hemen kayıt olmak için www.warface.com.tr adresini; güncellemenin tüm detaylarını görmek içinse https://hq.warface.com.tr/updates/cernobil/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here