Ana sayfa Haber Warface için Battle Royale modu yayınlandı!

Warface için Battle Royale modu yayınlandı!

0

Crytek”in tamamen Türkçe ve ücretsiz çevrimiçi FPS oyunu Warface; beklenen güncellemesi ve yeni oyun modu Battle Royale ile 2018″e bomba gibi girdi. Güzel bir oynaması ücretsiz oyun olan ve sahip olduğu oyun modları sayesinde oyuncuları kendisine bağlayan Warface’in Battle Royale modu nihayet yayınlandı.

Warface’in beklenen Battle Royale modu çıktı

Dünyayı kasıp kavuran Battle Royale oyun modu, Warface ile birlikte ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Herkesin tek bir canının bulunduğu, raund süresinin olmadığı, 16 kişinin katıldığı ama sadece 1 kişinin hayatta kalacağı Yeni PvP modu Battle Royale ile Warface oyuncularını rekabet dolu bir oyun deneyimi bekliyor. Strateji ve taktiğin yanı sıra bireysel yeteneğin de öne çıktığı yeni modda, oyuncular bir yandan rakiplerini saf dışı bırakırken diğer yandan gittikçe küçülen haritada hayatta kalmaya çalışıyorlar.

Güncelleme ile birlikte yepyeni silahlar, sevilen silahların özel versiyonları, her sınıf için üniformalar, açılmayı bekleyen pek çok yeni başarım ve üç yeni yüksek rütbe oyuncular ile buluşuyor. Warface”in heyecan verici kooperatif oyun deneyimi ve yüksek tempolu aksiyonu, tüm bu yenilikler ile birlikte katlanarak oyun ve mücadele keyfini arttırıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here