Ana sayfa Oyun War Rock’ta heyecan artıyor, klanlar kapışıyor!

War Rock’ta heyecan artıyor, klanlar kapışıyor!

0

War Rock”un sınırlı sayıda üretilen Koleksiyon Sürümü”nün ön satışı başladı. Erken davranın, fırsatları yakalayın!

En popüler free2play oyun destinasyonu GamersFirst (www.gamersfirst.com), merakla beklenen War Rock: Clan Warfare Koleksiyon Sürümü özel Kutusu”nun ön satışına başladığını duyurdu.
War Rock: Clan Warfare oyuncuların MMO içerisinde klan oluşturmasına olanak tanıyor. Bir araya gelen klanlar statü, prestij, eşyalar ve daha niceleri için rakip klanlar ile mücadele edebiliyor. War Rock: Clan Warfare ayrıca Kale Kuşatma Savaşı, Kahraman Modu ve oyuncuların, askerlerinin görünümünü değiştirmesine izin veren yepyeni bir giysi sistemi ile beraber geliyor. üstelik hepsi bu kadarla da kalmıyor. Bu yaz çıkması planlanan War Rock: Clan Warfare sürümü, bir dizi sabit silah sağlıyor!

Normal satış fiyatı 119.95 dolar olan War Rock: Clan Warfare Koleksiyon Sürümü özel Kutusu, 30 Nisan tarihine ya da ön satış için ayrılan miktar tükenene dek $89.95 ön satış fiyatıyla sunuluyor. ön satış için ayrılan 1250 adet ürün 30 Nisan”dan önce tükenebileceği için oyun meraklılarının çabuk davranması tavsiye ediliyor.

War Rock: Clan Warfare Koleksiyon Sürümü şu fırsatları içeriyor:

 

 

 

Satın alım sonrasında gelen fırsatlar:
Sabit FAMAS Saldırı Silahı
30 gün boyunca geçerli olacak Gold Premium özelliği
öN SATIŞ BONUSU: 30 gün boyunca geçerli olacak AW50F Keskin Nişancı Silahı
öN SATIŞ BONUSU: ön satış süresince Koleksiyon Sürümü”nde 30 dolar indirim
öN SATIŞ BONUSU: Klan Etiket Değişimi özelliği
 

Kutu ile gelen fırsatlar:
İlk altı ay boyunca VIP Klan Statüsü
30 gün boyunca geçerli olacak XM8 Saldırı Silahı
İmzalı War Rock: Clan Warfare Posteri
Kutuya özel eşya!
 

GamersFirst Küresel İş Geliştirme ve Halkla İlişkiler Kıdemli Başkan Yardımcısı Rahul Sandil bu özel sürüm ile ilgili olarak “War Rock: Clan Warfare”in kapalı beta sürümünü duyurabildiğimiz ve bu özel koleksiyon sürümü kutusunu oyunseverlere sunabildiğimiz için çok mutluyuz” diyor. Sandil, “Heyecan verici oyun portföyümüze yaptığımız bu yeni ekleme, GamersFirst”ü daima en önde tutma vizyonumuzun göstergesidir. Oyunumuzu takip eden topluluğuna kulak vermeye ve ileride çıkaracağımız sürümleri onlardan gelecek yorumlar doğrultusunda adapte etmeye devam edeceğiz” sözlerini kullanıyor.
 

Clan Warfare kapalı beta olarak sunuluyor ve yalnızca War Rock premium seviye oyuncuları klan oluşturabiliyor. Buna karşın, tüm War Rock oyuncuları katılım gösterebiliyor. War Rock: Clan Warfare”in 2010 yazında piyasaya sürülmesi bekleniyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here