Ana sayfa Haber Wacom yeni ürün serisini Türkiye pazarına sunuyor

Wacom yeni ürün serisini Türkiye pazarına sunuyor

0
Yaratıcı profesyonellere, tüketicilere ve bu yıl CeBIT Istanbul”daki ticari çözümlere yepyeni ürün portfolyosunu sunan Wacom, Türkiye pazarındaki konumunu güçlendirecek. Bu; EMEA bölgesindeki en hızlı büyüyen pazarlardan birinde, Wacom interaktif kalem ekran ve tabletler, dijital kalemler ve imza çözümleri hakkındaki farkındalığı arttırmak için atılan bir diğer adım.

2013″te 30. yılını kutlayan Wacom, pazara neredeyse tam bir profesyonel ve tüketici ürünleri serisi getirdi. Wacom, Windows 8 işletimli Cintiq Companion ve Android temelli Cintiq Companion Hybrid ürünlerini piyasaya sürerek bilgisayar ticaretine de girmiş oldu. Yeni Intuous Creative Stylus, baskı hassasiyeti ile birlikte iPad 3, iPad Retina ve iPad Mini”de kullanılmak üzere profesyonel çizim aleti sunuyor. Wacom aynı zamanda tüm Intuos grafik tabletleri serisini ve Bamboo Styli ürün ailesini yeniden tasarladı ve geliştirdi. Bunun yanı sıra Bamboo Pad; Windows 7, Windows 8 ve Mac OS işletim sistemli masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için çoklu dokunuş ve kalem girişi sunuyor. CeBIT Istanbul tüm bu yeni ürünleri Türkiye halkına sunmak için ilk fırsatı oluşturuyor. Wacom, CeBIT sergisinde 4. salon C8-08 (SoftPro) standında yer alacak.
 

Alexander Maliyenko, “Tüm ticari alanlarda sunmak üzere bu kadar çok yeni ürüne sahipken, Türkiye”de de pek çok yeni müşterinin dikkatini çekeceğimizi ve partner ağımızı genişleteceğimizi umuyoruz” diyor.” Wacom”un yeni Kanal Geliştirme Yöneticisi olarak Pınar Delipınar”ı görevlendiren Japon şirket, bölgenin hızla gelişen bir pazar olmasının getirdiği önemin farkında olduğunu açıkça gösteriyor. Maliyenko, “Pınar Delipınar”ın desteğiyle, Türkiye pazarına girmeye ve ticari büyümemizi devam ettireceğimize ikna olduk” açıklamasında bulunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here