Ana sayfa Donanım Wacom iPad için yaratıcı eğlenceler sunuyor

Wacom iPad için yaratıcı eğlenceler sunuyor

0

Yeni Intuos Creative Stylus kullanıcılarına profesyonel seviyede performans sunuyor

Wacom bugün, yeni Intuos Creative Stylus ile, iPad”lere eskiz çizim ve resim yapımında kullanım için basınca duyarlı dijital kalemi tanıttı. Gerçek bir kağıt üzerinde kalem kullanıyormuş hissi veren, bileğinizi iPad”inizin üzerine yaslayarak hatasızca yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz ürünün akıllı tasarımı sayesinde, her zaman ve ver yerde, harikalar yaratabilirsiniz.

Profesyonel çözümler üretmek için sürekli çalışan iPad, yıllara dayalı tecrübesi sayesinde Intuos Creative Stylus”u ileri teknolojide geliştirerek, kalem basınç hassasiyetini 2048 seviyelerine getirmiştir. Bu, geleneksel fırça darbeleri ile, sanatsal kontrolü elinize alarak resim çizme duygularınızı yeniden hissedebileceğiniz ve bu sayede çizim ve resimlerinizi en ideal şekilde düzenleyebileceğiniz anlamına gelmektedir. Ayrıca ürün endüstri lideri Wacom”un teknolojisine entegre planlanarak, yaratıcı fikirlerinizi uygularken, istenmeyen dokunuşları reddedebilecek, son derece duyarlı hafif vuruş temaslarına karşı tepkili algılara sahip.

Bluetooth 4.0 Smart teknolojisi en son iPad cihazları ile kesintisiz bağlantı sağlamaktadır.

 

Intuos Creative Stylus, çift renk seçeneğine sahip alüminyum gövdeden tasarlanmıştır – siyah ve mavi/siyah – ve özellikle saatlerce kullanılmasına rağmen ikonik parlak ucu sayesinde bizlere rahat ve ergonomik çalışmayı sunmaktadır. Ayrıca sanatçılar için sunulan kısa yol tuşları sayesinde zaman kazanabileceksiniz. Mobil kimlik vurgulaması ve ince ama güçlü AAAA pilleri sayesinde gün boyunca kullanım imkanı sağlanmaktadır. Creative Stylus kalemi yedek pili ve iki adet yedek kalemi ile birlikte gönderilmektedir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here