Ana sayfa Makale VSL Mix sektörünü yeniledi

VSL Mix sektörünü yeniledi

0

Vienna Symphonic Library geçtiğimiz ay Vienna Ensemble Pro isimli yeni Mixing-Host”u tanıttı.
 

Kullanıcılar artık Vienna Ensemble Pro ile VSTi/AU enstrümanlar ve efektler kullanabiliecekler. Sistem 64 bit”e kadar destek verebiliyor. Vienna Ensemble Pro, RTAS-Plug-in olarak çalıştırıldığında Protools merkezli ortamında AU Plug in olarak kullanmak mümkün. Preserve fonksiyonu sayesinde bir Host ile çalışırken Vienna Ensemble Pro’yu projeden ayırıp host”u kapatabiliyorsunuz ve daha sonra host”da başka bir proje açtığınızda Vienna Ensemble Pro’yu tekrar başlatıp, içindeki tüm sampel”ları ve efektleri  tekrar yüklemeniz gerekmiyor. Bu özellikle mastering ve kişisel ayarlar için oldukça etkili bir fonksiyon.
 

 

 

Vienna Ensemble Pro’yu aldığınızda, tüm bu yeniliklerin yanında bir de Epic Orchestra isimli Bonus Library”e sahip oluyorsunuz. Vienna Ensemble Pro”ya 195 Euroya sahip olabilirsiniz, daha önceki versiyon Vienna Ensemble 3 sahipleri programlarını ücretsiz olarak Vienna Ensemble Pro’ya yükseltebilirler çünkü Vienna Ensemble 3 kendi serisinin son versiyonu idi.

Vienna Ensemble Pro download seçeneğinin yanında Boxed-Edition olarak  DVD/CD-ROM olarak da üretilecek ve download versiyonu ile aynı içeriğe sahip olacak. Neben Vienna Ensemble Pro”nun “Light”-Versiyonu olarak görebileceğimiz ” Vienna Ensemble 2″ ücretsiz olarak download’a halen açık. Ayrıca kayıtlı kullanıcılara  Vienna Instruments-Collection’ dan bir tanesi de kullanıma sunuluyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here